Klinika na Brzozowej

Kompleksowe leczenie stomatologiczne

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia.

Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i pomysły na poprawę Państwa zdrowia. Skonfrontujemy to z Państwa możliwościami i potrzebami zdrowotnymi określonymi na podstawie badania. Zawsze staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania, aby mogli Państwo brać świadomy udział w podejmowaniu decyzji o planie leczenia. Z chęcią odpowiemy również na wszystkie pytania powstające na każdym etapie leczenia.

Nasz zespół stanowi wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem praktycznym. Aby zaoferować Państwu jak najwyższy poziom usług, staramy się udoskonalać nasze umiejętności poprzez dodatkowe szkolenia i kursy. Zapewniamy również profesjonalną opiekę dla najmłodszych. Oprócz lekarzy naszymi Pacjentami zajmuje się profesjonalny personel: higienistki, asysta stomatologiczna oraz obsługa recepcji.


Posiadamy najnowocześniejszą aparaturę stomatologiczną, dzięki której możliwa jest szybka i wnikliwa diagnoza.

Dysponujemy najnowszej generacji aparaturą rentgenowską oraz tomografią komputerową stożkową (CBCT). Przy jej użyciu możemy dokonać pełnej diagnostyki, ocenić stan Państwa zdrowia i wyjaśnić wszystkie kwestie dotyczące planu oraz techniki leczenia.

Stawiamy na indywidualny i dostosowany do każdego pacjenta sposób leczenia, oferując unikalne podejście do każdego z Państwa.

Wyposażenie i materiały

Używamy tylko nowoczesną i bezpieczną zarówno dla Pacjentów jak i personelu aparaturę medyczną.

W naszej Klinice znajdą Państwo nowoczesne unity stomatologiczne wyposażone w aparaty do wykonywania zdjęć rentgenowskich, mikroskopy, lasery, pracownię tomografii komputerowej, stożkowej i pantomografii oraz nowoczesną centralną sterylizatornię. Wszelkie zabiegi wykonujemy z najwyższą starannością, a przede wszystkim z zachowaniem wszystkich zasad higienicznych. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Stosujemy wyłącznie materiały jednorazowe, natomiast tam, gdzie jest to niemożliwe stosujemy bezwzględnie zasady sterylizacji.

Zapewniamy Państwu swobodny dostęp do naszych usług

Gabinet dostosowany
do pacjentów na wózkach
Gabinet
klimatyzowany
Akceptujemy
karty płatnicze
Parking
dla samochodów

Terminowość

Termin wizyt dopasowujemy do Państwa możliwości i potrzeb.

Pracujemy również w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w soboty – dlatego jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedni dla Państwa termin wizyty. Szanujemy Państwa czas i dlatego przyjmujemy Pacjentów w umówionym dniu i godzinie, ale w nagłych przypadkach nigdy nie odmawiamy pomocy cierpiącym Pacjentom.

Umów się na wizytę