Fotona Beauty

Laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie pięciu procedur zabiegowych w jednej terapii.

  1. EndoLifting – wewnętrzna terapia laserowa, która ma na celu podgrzanie tkanek w celu stymulacji i kurczenia się włókien kolagenowych. Celem tego etapu jest wzrost napięcia i elastyczności tkanek, a także wypełnienie bruzd nosowo-wargowych.
  2. Fotoodmładzanie – polega na nieablacyjnym odmłodzeniu niedoskonałości z głębszych warstw skóry. Etap ten jest uzupełnieniem endoliftingu i ma na celu poprawę zagęszczenia skóry, a także spłycenie drobnych zmarszczek.
  3. Nieablacyjny lifting smooth – to trzeci etap zabiegu, podczas którego naświetla się skórę laserem , zapewniając głęboki termolifting. Jego celem jest zwiększenie napięcia powierzchni skóry .
  4. Smooth Eye – laserowy lifting powiek -procedura liftingu powiek za pomocą wiązki lasera Fotona, która podgrzewając w kontrolowany sposób włókna kolagenowe w skórze , prowadzi do ujędrnienia, pogrubienia i wygładzenia skóry powiek górnych i dolnych
  5. Peeling laserowy – to ostatni etap całego zabiegu, który odbywa się na zasadzie zimnej ablacji-peeling laserowy. W tym etapie celem jest ostateczne wygładzenie skóry i zmniejszenie jej niedoskonałości.

Nieinwazyjna terapia laserem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twarzy umożliwia pełną przebudowę skóry, odbudowę włókien kolagenowych, zwiększenie napięcia i grubości skóry i spłycenie bruzd  już po pierwszym zabiegu.