Co nas wyróżnia

Zależy nam, aby w naszej Klinice panowała rodzinna atmosfera, gdzie Pacjent czuje się jak w domu.

Każdy z Państwa może liczyć na naszą rzetelną pomoc, uczciwą informację i radę. Dostosujemy do potrzeb zdrowotnych i możliwości (tych fizycznych i finansowych) Państwa oczekiwania, co do typu i sposobu leczenia czy działań profilaktycznych. Pacjenci traktowani są z uwagą i troską dlatego, to od Państwa decyzji zależy wybór rodzaju oraz sposóbu leczenia zaproponowanego przez lekarza.

Tworzymy zgrany zespół, budzący zaufanie ludzi odwiedzających naszą Klinikę. Wiele trudnych decyzji dotyczących Państwa leczenia, podejmujemy wspólnie, dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem.

Jesteśmy rodziną, w której sztuka lekarska stała się powołaniem i pasją, a wzajemne wsparcie oraz zaangażowanie pomaga nam objąć Pacjenta jeszcze większą troską i opieką.

Szczególną troską i opieką obejmujemy dzieci. Każdy Mały Pacjent, to dla nas sprawdzian, nie tylko umiejętności stomatologicznych.

Dlatego zapraszamy Państwa Pociechy na wizyty zapoznawcze, podczas których oswajamy ich z tym wszystkim, co dla nich nowe i nieznane, a co bardzo stresuje Rodziców i Opiekunów.

Mamy wiele „magicznych” sposobów, żeby zdobyć zaufanie naszych Małych Pacjentów, przyzwyczaić do wizyt w gabinecie stomatologicznym czy pomóc w sytuacjach awaryjnych.

Doświadczenie w pracy z dziećmi jest dla nas niezwykle cenne i sprawia nam wyjątkową radość. Dlatego nasi pracownicy potrafią skutecznie nakłonić najmłodszych do współpracy. Każdy Dzielny Pacjent nagradzany jest po wizycie specjalnym upominkiem.

Chcemy żeby wizyta w naszej Klinice dla Państwa Pociech była przygodą, którą przeżywa Dziecko wraz z Rodzicami.