Wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Stosowanie wypełniacza w szybki sposób jest w stanie poprawić wygląd skóry, dzięki czemu staje się odżywiona, nawilżona, a także odzyskuje sprężystość i gładkość.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka. Jedną z jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie skóry. Z wiekiem kwasu ubywa w organizmie, co przyczynia się do odwodnienia skóry i powstawania zmarszczek. Dzięki medycynie estetycznej można te braki uzupełniać.

Preparat podawany jest do głębszych warstw skóry, dzięki temu, że jest preparatem syntetycznym istnieje znikome ryzyko alergii.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w odpowiednie miejsca, by wypełnić linie, poprawić kontur twarzy przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo. Po około 9-12 miesiącach dochodzi do całkowitego wchłonięcia wówczas dla utrzymania efektu zabieg należy powtórzyć.

O nas

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i pomysły na poprawę Państwa zdrowia i skonfrontujemy to z Państwa możliwościami i potrzebami zdrowotnymi określonymi na podstawie badania.

Czytaj więcej

Kontakt

Klinika na Brzozowej
ul. Brzozowa 41
05-080 Laski
pn-pt 9-20