Usuwanie znamion

Znamiona skórne to wszystko co jest nieprawidłową skórą oraz jej strukturą. Większość tych nieprawidłowości jest jedynie defektem kosmetycznym bez znaczenia klinicznego. Z wiekiem ilość tych zmian ulega zwiększeniu. Są bardzo różnorodne przez swój kształt, kolor, wielkość oraz rodzaj powierzchni. Przede wszystkim różnią się rodzajem komórek, z których są zbudowane, co można ocenić poprzez badanie histologiczne.

Przed przystąpieniem do leczenia konieczna jest konsultacja lekarska. Do laserowego usunięcia zmian skórnych kwalifikowani są pacjenci, u których wykluczono onkogenny charakter zmian.

Zabieg usuwania zmian laserem pozwala na indywidulany dobór pracy urządzenia, gdzie pracując w trybie ablacyjnym może bardzo precyzyjnie usuwać warstwowo zmiany płaskie, lub odcinać z precyzją skalpela zmiany wypukłe i polipowate. Laser Fotona dzięki najwyższej mocy i zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku.

O nas

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i pomysły na poprawę Państwa zdrowia i skonfrontujemy to z Państwa możliwościami i potrzebami zdrowotnymi określonymi na podstawie badania.

Czytaj więcej

Kontakt

Klinika na Brzozowej
ul. Brzozowa 41
05-080 Laski
pn-pt 9-20