Radiesse

Radiesse to wypełniacz tkankowy (hydroksyapatyt wapnia), jeden z najbardziej oryginalnych preparatów, który działa wypełniająco. Preparat służy do bezoperacyjnego liftingu.

Jego dodatkowymi atutami jest naturalny efekt i bezpieczeństwo. Hydroksyapatyt to minerał, który występuje naturalnie w przyrodzie oraz jest składnikiem kości i zębów, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu. Preparat podawany jest bardzo cienkimi igłami, które nie pozostawiają śladów na skórze i redukują ból do minimum. W miejscu ukłucia może pojawić się zaczerwienie lub lekki obrzęk, który zwykle ustępuje po kliku dniach.

Radiesse przywraca objętość w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Zabieg poprawia owal twarzy, przywraca jędrność oraz objętość, wygładza bruzdy i zmarszczki. Przy pomocy tego preparatu uzyskuje się bardzo dobre i naturalne efekty odmłodzenia dłoni.

Efekty są natychmiastowe i utrzymują się od roku do 5 lat. W miarę wchłaniania preparatu, wzrasta efekt stymulacji własnego kolagenu. Rezultatem zabiegu jest zwiększona gęstość tkanek, spłycone zmarszczki, poprawa owalu twarzy, a co najważniejsze w sposób bardzo naturalny.