Mezoterapia – osocze bogatopłytkowe regeneris

Regeneris to program biostymulacji komórek opierający się na pozyskaniu osocza bogato płytkowego.

Osocze bogato płytkowe pozyskiwane jest z krwi pacjenta. Zawiera ono komórki i czynniki wzrostu, dzięki czemu pobudza komórki macierzyste do regeneracji. Zabieg ten działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, pobudzając proces regeneracji, aktywują komórki macierzyste, a także pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Zabieg ten opiera się na pobraniu niewielkiej ilości krwi Pacjenta i przygotowaniu z niej osocza, poprzez odwirowanie jej w specjalnym urządzeniu. W kolejnym etapie do probówki dodawany jest specjalny odczynnik, który ma na celu aktywizacje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak pozyskane osocze jest bazą do wykonania zabiegu.

Po wykonanym zabiegu występuje obrzęk oraz zaczerwienienie twarzy, które stopniowo ustępuje. Możliwe jest wystąpienie drobnych siniaczków.

O nas

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i pomysły na poprawę Państwa zdrowia i skonfrontujemy to z Państwa możliwościami i potrzebami zdrowotnymi określonymi na podstawie badania.

Czytaj więcej

Kontakt

Klinika na Brzozowej
ul. Brzozowa 41
05-080 Laski
pn-pt 9-20