Leczenie trądziku

Trądzik jest chorobą skóry, która dotyka ludzi w różnym wieku. Nieprawidłowo leczony może doprowadzić do rozległych infekcji, a także pozostawić długotrwałe zmiany np. przebarwienia, blizny.

Zmiany trądzikowe wywoływane są przez bakterie, zaburzenia hormonalne, łojotok, a nawet stres. W trakcie zabiegu zmiany są naświetlane wiązką lasera, która dociera do głębokich warstw skóry oraz chłodzona jest zimnym powietrzem, w celu lepszego komfortu Pacjenta. Laser Fotona działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie oraz zapobiega nawrotom takich zmian. Jest to jedno z najlepszych urządzeń do „walki” z trądzikiem. Światło lasera nie tylko likwiduje występujące stany zapalne, ale również zapobiega powstawaniu nowych zmian, a skóra staje się odporniejsza na powstawanie blizn.

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, co ustępuje do 48h. Efekt widoczny jest już po 2 tygodniach, natomiast optymalne rezultaty widoczne są po 2-3 miesiącach. W zależności od potrzeb pacjenta zabieg można powtórzyć.

O nas

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i pomysły na poprawę Państwa zdrowia i skonfrontujemy to z Państwa możliwościami i potrzebami zdrowotnymi określonymi na podstawie badania.

Czytaj więcej

Kontakt

Klinika na Brzozowej
ul. Brzozowa 41
05-080 Laski
pn-pt 9-20