Leczenie rumienia

Rumień stanowi jedno z najbardziej wstydliwych i trudnych schorzeń skóry. Rozległe czerwone plamy, pojawiające się poza naszą kontrolą, stanowią dyskomfort psychiczny. Z racji złożoności i zróżnicowanego charakteru, wymagane jest prowadzenie terapii specjalistycznej, innej niż w przypadku zamykania popękanych naczyń. Najważniejsze jednak, że mimo częstotliwości występowania można sobie z nim radzić. Nowoczesny laser Fotona sprawdza się w szybkim, bezpiecznym, mało inwazyjnym, a zarazem ogromnie efektywnym leczeniu.

Laser Fotona oddziałuje na barwnik zawarty w naczyniach krwionośnych, co prowadzi do wytworzenia dużej temperatury, a w rezultacie do koagulacji krwi i zniszczenia naczynia.

W efekcie zmiany chorobowe ulegają likwidacji, bądź radykalnego zmniejszeniu. Skóra staje się mocniejsza i bardziej odporna na wpływ czynników podrażniających.

Po zabiegu Pacjent może odczuwać lekkie pieczenie, a skóra będzie zaczerwieniona. Mogą pojawić się drobne strupki, dlatego po zabiegu należy delikatnie traktować leczone obszary i stosować się bezwzględnie do zaleceń lekarza.

O nas

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i pomysły na poprawę Państwa zdrowia i skonfrontujemy to z Państwa możliwościami i potrzebami zdrowotnymi określonymi na podstawie badania.

Czytaj więcej

Kontakt

Klinika na Brzozowej
ul. Brzozowa 41
05-080 Laski
pn-pt 9-20