Frakcjonowanie – FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt, jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób dojrzałych, które chcą ujędrnić i napiąć skórę. Za pomocą tego zabiegu można spłycić zmarszczki, a w efekcie skóra staje się gładsza i delikatniejsza.

Efekty uzależnione są od predyspozycji Pacjenta. W celu uzyskania najlepszych efektów warto wykonać od 3 do 5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

O nas

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i pomysły na poprawę Państwa zdrowia i skonfrontujemy to z Państwa możliwościami i potrzebami zdrowotnymi określonymi na podstawie badania.

Czytaj więcej

Kontakt

Klinika na Brzozowej
ul. Brzozowa 41
05-080 Laski
pn-pt 9-20