Medycyna estetyczna

Twoje samopoczucie, komfort i indywidualne podejście są najważniejsze!

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który zajmuje się zapewnianiem wysokiej jakości życia osób zdrowych, działając zapobiegawczo – głównie skierowana na profilaktykę starzenia skóry, a następnie rekonstrukcja, mająca na celu odtworzenie stanu wcześniejszego.

                Doskonale wiemy jak ważny jest wygląd zewnętrzny, dlatego podczas pierwszej wizyty ze specjalistą zostanie przeprowadzony wywiad medyczny, a na jego podstawie będzie możliwe ustalenie możliwych rozwiązań.

Do zabiegów wykorzystujemy najlepsze preparaty oraz najnowsze technologie m.in. Laser FOTONA. Lasery LightWalker pozwalają wykonywać najszerszy zakres zabiegów estetycznych dostępnych w jednym systemie. Od delikatnego resurfacingu skóry do efektywnych zabiegów odmładzających Laser Er:YAG Fotony osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej.

LightWalker jest idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji. W trybie VLP (długiego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Świetnie sobie radzi w usuwaniu blizn trądzikowych. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym zdolnym do usuwania mikron po mikronie wszelkich zmian skórnych. Największe na świecie plamki zabiegowe, w połączeniu z łatwymi w użyciu głowicami Fotony, czynią nasze zabiegi jeszcze szybszymi i mniej męczącymi dla Pacjenta.

Program wygładzania LightWalker Derma zapewnia głębokie, kontrolowane efekty termalne w skórze podczas zabiegów estetycznych.